• ساعات کاری : 8:00 الی 18:00
1 - 6660 3368 028 info@tst-co.com
ایران، قزوین، خیابان شهید بابایی، بین کوچه ۳۶ و ۳۸ - پلاک ۳۹۵ - طبقه اول – واحد 3

دیزل ژنراتور

دلیل اهمیت دیزل ژنراتور چیست ؟

یکی از مهمترین نکات هنگام انتخاب ژنراتور میزان توان الکتریکی آن است یعنی میزان توان ظاهری دستگاه ( KVA ) و توان اکتیو دستگاه ( KW ) است. این نوع اندازه گیری در دو نوع دستگاه مولد برق از جمله UPS ها (معمولا برای مصارف سبک مانند برق اضطراری سیستم های کامپیوتری ) و همچنین ژنراتور ها ( به منظور مصارف سنگین و حجیم مانند تامین برق خانه، بیمارستان و مصارف صنعتی) به کاربرده می شود.شرکت فنی و مهندسی طلوع صنعت با بهره گیری از تخصص و تجارب متخصصین خود تلاش می کند تا انتظارات مشتریانش را با فراهم نمودن انواع خدمات مشاوره ای در زمینه فنی – مهندسی جهت انتخاب و خرید ژنراتور  و موتور گازسوز برآورده سازد.

//tst-co.com/wp-content/uploads/2020/02/moshavereh.jpg
//tst-co.com/wp-content/uploads/2020/02/disel1.jpg

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

تعمیر، سرویس و نگهداری صحیح دیزل ژنراتور بر عملکرد و دوام دیزل ژنراتور تاثیر به سزایی دارد. در تعمیر دیزل ژنراتور وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصلی و امکانات سخت افزاری (همچون دستگاه دیاگ و دستگاه تست نهایی و … ) بسیار مهم است.

موضوع سرویس و نگهداری دقیق، با توجه به حیاتی بودن دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی یا اضطراری هر مجموعه در مواقع بحران، اهمیت فراوانی دارد. سرویس صحیح و به موقع دیزل ژنراتور ها علیرغم وجود بار مالی سبب کاهش و حتی از بین رفتن هزینه های تعمیر در بلند مدت میگردد.
در خصوص انجام تعمیرات دیزل ژنراتور همچون هر وسیله دیگر، تامین قطعات اصلی یک اصل مهم در انجام صحیح و اطمینان از اثر بخش بودن تعمیرات است.همچنین وجود دانش فنی در عیب یابی و تعمیرات دیزل ژنراتور ها سبب کاهش بسیاری در هزینه ها می گردد که در این زمینه شرکت فنی و مهندسی طلوع صنعت قادر به ارائه تمام خدمات پشتیبانی و تعمیرات اساسی انواع دیزل ژنراتور می باشد.