• ساعات کاری : 8:00 الی 18:00
1 - 6660 3368 028 info@tst-co.com
ایران، قزوین، خیابان شهید بابایی، بین کوچه ۳۶ و ۳۸ - پلاک ۳۹۵ - طبقه اول – واحد 3

درباره ما

درباره شرکت طلوع صنعت تاجیک

مجموعه شرکت های " طلوع صنعت تاجیک" با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا ، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر در زمینه مشاوره و طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای (EPC) پروژه های نیروگاه های تولید پراکنده اعم از تجدیدپذیر و غیرتجدید پذیر و همچنین صنایع نیروگاهی و تولید انرژی درکشور شناخته شده است . با توجه به اینکه زمینه تحصیلی ، علمی وتخصصی اعضا هئیت مدیره این شرکت در خصوص نیروگاه های خورشیدی می باشد ، به عنوان یکی از شرکت های برتر در حوزه انرژی های تجدیدپذیر از سوی سازمان صنایع کوچک ایران و وزارت فدرال اقتصاد و انرژی آلمان منتخب گردید که متعاقباً پس از گذراندن دوره آموزشی مدیریتی در زمینه تخصصی انرژی های تجدیدپذیر در آلمان موفق به اخذ مدرک و تاییدیه از وزارت اقتصاد و انرژی آلمان گردید.این شرکت دارای نمایندگی رسمی پنل خورشیدی آلمانی تحت برند AE SOLAR نیز می باشد و از افتخارات ما این است که کلیه نیروگاههای نصب شده در سراسر کشور توسط این شرکت با بهره گیری از محصولات اروپایی بوده است. آقای دکتر احمد مدرسی (مدیریت عامل این شرکت) عضو هیات مدیره انجمن برق و الکترونیک و انرژی اتاق بازرگانی نیز می باشند که این امر نیز سبب برقراری ارتباطات بسیار مستحکمی با اتاق بازرگانی جهت تسهیل در تجارت در این زمینه گردیده است.

در سال 1396 یکی از شرکت های زیرمجموعه این شرکت به نام شرکت طلوع تابناک انرژی پروانه احداث نیروگاه خورشیدی 10 مگاوات را اخذ نموده است و در دست اقدام جهت جذب سرمایه گذار خارجی برای احداث آن می باشد.درنهایت این شرکت دارای تاییدیه از وزارت فدرال اقتصاد و انرژی آلمان، گرید نیرو ، پروانه فنی و مهندسی و مجوز تاسیس واحد فنی و مهندسی از وزارت صنایع نیز میباشد.
ساختار مدیریتی این مجموعه به گونه ای است که همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای صنایع نیروگاهی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه و فناوری های نوین تولید انرژی گام بردارد .با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مخاطبان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت یا محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است :
• مشاوره و طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای نیروگاه های تجدیدپذیر (نیروگاه های خورشیدی و بادی)

//tst-co.com/wp-content/uploads/2020/02/درباره-ما.jpeg

0

عدد

نیروگاه های خورشیدی منفصل از شبکه احداث شده (ویلایی)

0

عدد

نیروگاه های خورشیدی متصل به شبکه احداث شده

0

مگاوات

ظرفیت دیزل ژنراتور های تامین و احداث شده

0

مگاوات

ظرفیت موتور گازسوز های تامین و احداث شده (CHP)

0

مورد

مشاوره و طراحی ، امکان سنجی و طرح توجیهی نیروگاهی

امروزه به صنعت برق صنعت مادر اطلاق می گردد و با توجه به این مطلب نقش زیر بنایی در رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی ایفا می نماید و یکی از دور نماهای بهره گیری جوامع صنعتی و فراصنعتی می باشد . انرژی خورشیدی منحصر بفرد ترین منبع انرژی تجدیدپذیر در جهان و هم چنین منبع اصلی تمامی انرژی های موجود در زمین می باشد . از این رو با توجه به تلاش اکثر دولت ها برای حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا که اخیرا به یکی از بزرگترین دغدغه کشورها تبدیل شده است ، در این راستا برای بهبود شرایط کنونی زمین توافق نامه اقلیمی پاریس که قراردادی است درچهار چوب پیمان نامه سازمان ملل ، در زمینه تغییرات اقلیمی که هدف این پیمان جلوگیری از افزایش دمای زمین و کاهش انتشارگازهای گلخانه ای می باشد ، منعقد گردیده است .کشور ما نیز جز کشورهای متعهد به این پیمان می باشد . احداث نیروگاه‌های خورشیدی و بادی در سراسر جهان ، از برترین راهکارهای استفاده از انرژی های پاک وتجدیدپذیراست ، خرید تضمینی برق از تولید کنندگان برق خورشیدی و بادی به مدت 20 سال یکی از سیاست های اجرایی دولت در زمینه کمک به محیط زیست و جلوگیری از افزایش گرمایش زمین و گازهای گلخانه ای در این راستا می باشد.

شناخت انرژی خورشیدی و استفاده از آن برای کاربردهای مختلف به ماقبل تاریخ باز می‌گردد. در ایران نیز معماری سنتی ایرانیان باستان نشان دهنده توجه خاص آنان در استفاده صحیح و مؤثر از انرژی خورشید در زمان‌های قدیم بوده‌ است. خورشید منبع عظیم انرژی بلکه سرآغاز حیات و منشاء تمام انرژی های دیگر است. در حدود ۶۰۰۰ میلیون سال از تولد این گوی آتشین می‌گذرد و در هر ثانیه ۲/۴ میلیون تن از جرم خورشید به انرژی تبدیل می‌شود . زمین در فاصله ۱۵۰ میلیون کیلومتری خورشید واقع شده است ، ۸ دقیقه و ۱۸ ثانیه طول می‌کشد تا نور خورشید به زمین برسد . بنابراین سهم زمین در دریافت انرژی از خورشید میزان کمی از کل انرژی تابشی آن می‌باشد . حتی سوخت های فسیلی ذخیره شده در زمین ، انرژی هایی مانند باد ، آب ، امواج دریاها و بسیاری موارد دیگر از جمله نتایج همین انرژی دریافتی زمین از خورشید می‌باشد.
شرکت طلوع صنعت تاجیک درحال حاضر به عنوان یک شركت خصوصي در زمینه مشاوره و طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای نیروگاه های تولید پراکنده و ارائه خدمات مهندسی از قبیل مطالعات فنی و اقتصادی ، امکان سنجی نیروگاه های خورشیدی و بادی مشغول به فعالیت می باشد . روند حرکتی فعالیت های این شرکت بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند . عزم و اراده هیات مدیره این شرکت نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه تخصصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بخشی از دغدغه های تولید انرژی این مرز و بوم را مرتفع نماید.

مشاوره و طراحی ، تامین تجهیزات و اجرای نیروگاه های غیر تجدیدپذیر (نیروگاه های گازی CHP) و انواع دیزل ژنراتور و انواع الکتروپمپ شناور DC وAC
شرکت طلوع صنعت تاجیک در زمینه مشاوره و طراحی ، تامین تجهیزات و اجرا دیزل ژنراتور ، موتور های گاز سوز ، نیروگاه های تولیدات پراکنده (CHP) ، ساخت تابلو ATS ، تابلو سنکرون و الکتروپمپ های شناورAC وDC فعالیت های بسیار گسترده ای داشته است. اکنون مفتخریم تا بدین وسیله شرکت طلوع صنعت تاجیک را به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش انواع دیزل ژنراتور و موتورگازسوز ، تجهیزات نیروگاهی در ایران به حضور شما معرفی نماییم. این شرکت توانسته با بهره گیری از نیروهای کارآمد ، متخصص و با تجربه و با تعهد به امر مشتری مداری همواره همراه شرکت ها و سازمان های دولتی، خصوصی و بین المللی در این حوزه باشد . این شرکت به عنوان یکی از واحد های پیشرو در صنعت تولید برق از بدو فعالیت تا کنون در راستای تحقق آرمان های متعالی خود اقدام نموده است. شبکه خدمات پس از فروش این شرکت در سطح کشور پاسخگوی نیاز خریداران محترم در رابطه با قطعات یدکی و خدمات مورد نیاز در دوره ی گارانتی و همچنین نیاز به خدمات و نگهداری از دستگاه ها پس از سپری شدن این دوره بوده و در این راستا قابلیت فنی و مهارت های نیروی انسانی این شرکت با تائید و نظارت مداوم کمپانی های اصلی همراه می باشد.

برخی از خدمات ما

برخی از مشتریان ما

وزارت نیرو

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات شبکه های فشار متوسط و ضعیف

وزارت نیرو
آب و فاضلاب شهری و روستایی

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات الکترو پمپ های شناور و نمایندگی رسمی F.B ایتالیا در ایران

آب و فاضلاب شهری و روستایی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی کارخانه تولید کاغذ و اوراق اسناد بهادار کشور (تکاب)

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
ساتبا

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی متصل و منفصل از شبکه

ساتبا
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه و تامین برق ۲۰ درصدی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
شرکت ملی گاز ایران

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه و تامین برق ۲۰ درصدی

شرکت ملی گاز ایران
کمیته امداد امام خمینی (ره)

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه طرح برکت آفتاب

کمیته امداد امام خمینی (ره)
سازمان امور مالیاتی کشور

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات دیزل ژنراتور های ساختمان اداری و ادارات اقماری

سازمان امور مالیاتی کشور
گمرک جمهوری اسلامی ایران

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات دیزل ژنراتور های ساختمان اداری و ادارات اقماری

گمرک جمهوری اسلامی ایران
وزارت راه و شهرسازی

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات دیزل ژنراتور های آزادراه ها، ساختمان اداری و ادارات اقماری

وزارت راه و شهرسازی
وزارت کشور

مشاوره و طراحی و تامین تجهیزات دیزل ژنراتور های آزادراه ها، ساختمان اداری و ادارات اقماری

وزارت کشور